ברוכים הבאים לעד 120 - להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

הבית בהוד השרון

ברוכים הבאים בהוד השרון, המקום המשלב בצורתו הייחודית תחושת חמימות ואווירה קהילתית עם אורח חיים מרתק וציוד לבית של אירועים ופעילויות . הבית, הממוקם בלב הסביבה השלווה והפסטורלית של אזור השרון,  יכול לכל דייר ודיירת להנות ממעטפת התנאים המושלמת לצמיחה אישית, איסוף של חוויות מעשירות ויצירה של חברות חדשות בכל רגע מחייהם.

הבית יושב בסמוך לפארק 'ארבע העונות' המוריק מצדו האחד, נושק לקניון מרגלית השרון השוקק מצדו השני. מיקומו הסטרטגי והנגישות הגדולות המאפשרות קרבה לאמצעי תחבורה ציבורית, עירוניים ובין עירוניים, מה שיוצר אותו לשער לאזורים התוססים של גוש דן והשרון, לרבות רעננה, כפר סבא, רמת השרון והרצליה.

הבית בהוד השרון מצליח ללכוד את האווירה הכפרית ולהכניסה פנימה לתוך המרחב בבית. תחושת הקהילתיות במיוחד ועד למתמחה בכל פרט במקום, ובכל חלל מחללי הבית – מהפאתיו המקבלים את הבאים, קנים מודרניים אשר נועדו לספק את כל צרכי הדיירים ועוד. ככה זה נראה מקרוב.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למקום ייחודי זה, להגשים את החלומות הטובות של חייכם ולהפוך את שנות הזהב לפורחות באמת.

עולם שלם של אירועים ופעילויות