חייגו: 6120*
ברוכים הבאים לעד 120 - זה הזמן להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, ליום של עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם. אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

נתינה | קליין גלי עובדת סוציאלית

בתחילת שנת הלימודים, פנו אלינו צוות המורות של כיתות ב' מבית הספר של המועצה האזורית גן רווה וסיפרו לנו בהתלהבות על פרוייקט מיוחד, שיתקיים בביה"ס במסגרת נושא "מפתח הלב", שבו מנחילים ערכים שונים לילדים. השנה יעסקו  בערך של "נתינה".
לשאלתנו מה מהות "הנתינה" אותה הם מנחילים לילדי בית הספר, השיבו כי הם מדברים עם הילדים על מעגלים של נתינה ועל היופי בנתינה –  לי, לקרובים לי ולרחוקים ממני.
הם ביקשו מאתנו לקחת חלק בפרוייקט זה ולאפשר לילדים את ההזדמנות לתת ולקבל ממי שרחוק מהם. כלומר אנשים, שהם אינם מכירים, על מנת לחוות סוג מיוחד של נתינה.
כך נוצר הקשר בין דיירי "עד 120 " בראשון לציון, לילדי כיתות ב' של בית הספר "גן רווה", המחוברים יחד במעגלים של נתינה ושמחה.
בחג החנוכה הגיעו נציגים של הכיתות השונות, יחד עם הורים והמורות ופגשו נציגים של דיירי הבית. הם החליפו חוויות, נתנו לדיירים ציורים, שהכינו עבורם ושמעו מהם סיפורים ועצות לחיים.
בשבוע שעבר נסענו אני וג'ודי, רכזת התרבות של הבית, לביה"ס בגן רווה על מנת לפגוש את הילדים ולהסביר להם על הבית והחיים בו . היה זה מפגש מקסים עם ילדים נרגשים, שרצו לדעת על הסבים והסבתות המתגוררים ב"עד 120". ביום שלמחרת הגיעו הילדים אלינו מחופשים ונרגשים והעניקו לדיירים, הנרגשים לא פחות, יצירות שהכינו – שירים, עליהם התאמנו בביה"ס והרבה חום ושמחה.
הדיירים  שמחו על המפגש, התרגשו מהשירים וראו בילדים המקסימים את הנתינה הכול כך תמימה, ראשונית וכנה, שרק ילדים צעירים יכולים לתת.
המפגשים המשותפים לא תמו. נמשיך להיפגש שוב, דיירים וילדים  ולחוות קבלה ונתינה משותפת.
ננצל הזדמנות זו, להודות לילדי כיתות ב' של בית ספר גן רווה, שפתחו את ליבנו. לצוות המורות המקסים מירב, מלי ואליס, שעומד מאחורי הפרויקט המקסים הזה וגם לדיירים שלנו, שפתחו את ליבם בהמון אהבה ונתנו לילדים חוויה של נתינה אמיתית ושל שמחה.

צור קשר
קישור נפתח בחלון חדש https://matter.co.il/model/VMgdwZvXUnL/?type=vr סיור וירטואלי בבתים