ברוכים הבאים לעד 120 - להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

יוצרים עבורכם עולם חדש ומסעיר, המותאם במיוחד לכם

רשת 'עד 120' מובילה כבר למעלה משלושה עשורים את תחום הדיור המוגן היוקרתי לבני הגיל השלישי. המוניטין שצברה הרשת לאורך השנים נובע בראש ובראשונה הבנה מעמיקה ודאגה רחבה לצרכי הדיירים. תפיסה זו, הרואה בדיירים את מקור כוחה וייחודה של הרשת, מחייבת אותנו להקפיד על איכות ומצוינות כדי שדיירינו ימצאו בביתם החדש, לא רק הנאה ועניין, אלא גם שקט נפשי וביטחון מלא.

הרשת, בבעלות קבוצת שפיר הנדסה בע"מ והפניקס בע"מ , מונה שלושה בתים הממוקמים במרכזי הערים: הוד השרון , ראשון לציון ותל אביב, ונמצא בתנופת התפתחות מרשימה, בדרכה להיות הרשת הגדולה והמוכרת בישראל.

אין פלא שרשת עד 120 הפכה שם נרדף להצלחה ביצירת עולם חדש, אחר, חוויתי ומסעיר לבני הגיל השלישי.

 

הכל – בבית אחד

בתי הרשת מביאים לידי ביטוי ביטוי המובהקת את ההבנה שיש להנות בחיים ולמצות עד תום, צריך להפסיק לחשוב על המגורים כאל חיים ולהתחיל לראות בו המסוגל לספק חוויות מתמשכות, המותאמות לכל דייר ודיירת.

למה בכל בתי הרשת מיישמים דגש מיוחד על חיי חברה ופנאי, תרבות ויצירה – חוגים, סדנאות, הרצאות, מופעים, קונצרטים, תערוכות, הצגות וסרטים, לצד מגוון רחב של פעילויות המותאמות אישיות ואפשרויות לכל דיירינו למלא את צרכיהם בהתאם לגיל המנטלי, בראייתנו הוא הגיל האמיתי.

דאגה ומקצועיות מעל לכל

הידע המקיף, מקצועי רב השנים וההיכרות המעמיקה עם דירנו, בכל אופן, אפשר לגבש סל שירותים רחב ומקיף, העונה לצרכים המשתנים בכל גיל ובכל מצב, ומותאם באופן כללי עם לדיירינו ולאורח חייהם. בתי הרשת נבנו ועוצבו על ידי אדריכלים ומעצבי פנים מובילים. הדרירות מאובזרות בכל העזרים החיוניים, מותאמות לצורכי הגיל ומספקות נוחות מרבית. החשיבה הקפדנית על כל הפרטים הרבים גם בשטחים ציבוריים. כל אחד מבתי הרשת מציע מגוון שירותים זמינים ונגישים. בכלל זה מערך רפואי מקיף, שירותי קבלה, שמירה וביטחון, אחזקה ויון, ומגוון רחב של פעילויות חברתיות, תרבות המעניקות עולמות תוכן ויצירתיים מרגשים ובעלי משמעות.

 

תמיד לצדם, תמיד עם חיוך

אנחנו מאמינים כי עבודה בחברת בני הגיל השלישי היא זכות, מקור לעניין ושליחות.

רשת 'עד 120' נודעת בהקפדתה על איכות אנשי הצוות. ברשת מועסקים כ-350 עובדים מנוסים ומקצועיים המלווים את הדיירים בכל תחומי החיים בבית: שמירה וביטחון, בריאות ורווחה, חברה ותרבות, אחזקה וניקיון, שירותי קבלה וניהול שירותי הדיירים.

כל אחד מאנשי הצוות בקיא ומיומן בתחומו, מודע לרמת השירות הגבוהה הנהוגה ברשת, מעניק שירות אישי, אדיב ומקצועי בכל עת ובכל צורך.

הבתים שלנו

שלושה בתים - לב אחד!

הרשת מונה היום שלושה בתים הממוקמים במרכזי הערים : ראשון לציון, הוד השרון ותל אביב.

בכל בתי הרשת מיושם דגש מיוחד על חיי חברה ופנאי, תרבות ויצירה – חוגים, סדנאות, הרצאות, מופעים, קונצרטים, תערוכות, הצגות וסרטים.

שפע של פעילויות המאפשרות לכל דייר לחוות חיים מלאי תוכן.

היום אלה רבים מצטרפים מגמת התרחבות ברשת ולשלושת הבתים מבית חדש, הרביעי מספר, ההולך ונבנה במודיעין.

סל השירותים

הידע המקיף, מקצועי רב השנים וההיכרות המעמיקה עם דיירנו, בכל אופן, אפשר לגבש סל שירותים רחב ומקיף, העונה למצוות המשתנים גיל ובכל מצב, ומותאם באופן כללי עם לדיירינו ולאורח חייהם. בתי הרשת נבנו ועוצבו על ידי אדריכלים ומעצבי פנים מובילים. הדרירות מאובזרות בכל העזרים החיוניים, מותאמות לצורכי הגיל ומספקות נוחות מרבית.החשיבה הקפדנית על כל הפרטים הרבים גם בשטחים ציבוריים. כל אחד מבתי הרשת מציע מגוון שירותים זמינים ונגישים. בכלל זה מערך רפואי מקיף, שירותי קבלה, שמירה וביטחון, אחזקה וניקיון, ומגוון רחב של פעילויות חברות, תרבות המעניקות עולמות תוכן ויצירת מרגשים ובעלי משמעות.

צוות העובדים

עובדים מכל הלב!

אנחנו מאמינים כי עבודה בחברת בני הגיל השלישי היא זכות, מקור לעניין ושליחות.
רשת 'עד 120' נודעת בהקפדתה על איכות אנשי הצוות. ברשת מועסקים כ-300 עובדים מנוסים ומקצועיים המלווים את הדיירים בכל תחומי החיים בבית: שמירה וביטחון, בריאות ורווחה, חברה ותרבות, אחזקה וניקיון, שירותי קבלה וניהול שירותי הדיירים.
כל אחד מאנשי הצוות בקיא ומיומן בתחומו, מודע לרמת השירות הגבוהה הנהוגה ברשת, מעניק שירות אישי, אדיב ומקצועי בכל עת ובכל מה.

על הדירות בבתים

ההחלטה לבחור את הדירה שלכם היא הצעד הראשון לפתיחת פרק חדש בחייכם. בכל אחד מבתי הרשת למצוא מגוון יחידות דיור המתוכננות במיוחד להתאים לאורח חייכם ולמשאלות לבכם.
לבחירתכם דירות יפהפיות מוארות ומרווחות, מדירות סטודיו, דירות 2-3 חדרים, דירות בנות 4 חדרים ועד דירות גן.

כל הדירות ברשת בנויות בסטנדרט בנייה גבוה מהקפדה על איכות ללא פשרות, גם בפרטים הקטנים.
דגש רב הושם על מפרט טכני עשיר המותאם לצורכי הדיירים ולרווחתם, במטרה לאפשר לדיירינו להמשיך ולנהל סדר יום עצמאי מביתם החדש, בלי לוותר על נוחות ופרטיות. במ ובחדר הרחצה הושם דגש על גישה, על קלות התפעול ועל אמצעי הבטיחות נוחים.

הדרירות כוללות: מערכת מיזוג וחימום, ארונות קיר, ריצוף פרקט, מכשיר טלפון לשיחות פנים וחוץ, אפשרות חיבור לכבלים, לחצן מצוקה לקריאת חירום.
המטבח: מאובזר במקרר, כיריים קרמיות, קולט אדים ומדיח כלים.
במקלחת: חדר שירותים, מכונת כביסה ומכונת ייבוש

צור קשר
סיור וירטואלי בבתים