חייגו: 6120*
ברוכים הבאים לעד 120 - להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

בוקר של ספרות בבית בתל אביב

רב־שיח בהשתתפות דיירים סופרים בהנחיית ציפי גון־גרוס

בוקר של ספרות בהשתתפות דיירים סופרים ובהנחיית הסופרת, השדרנית והפסיכולוגית ציפי גון־גרוס התקיים ביוני 2017 במסגרת חודש הקריאה בבית בתל אביב.

את האירוע פתח אבי קלפא, מנכ"ל רשת 'עד 120', אשר בירך את יקירי הספרייה והעניק להם תעודת הוקרה. בהמשך הקריא כל אחד מהדיירים הסופרים קטע מכתביו והתראיין על אודות יצירותיו לאורך השנים.

המשתתפים:

– הסופרים ד"ר צופיה מלר ופרופ' דן מלר, אשר כתבו יחד את הספר 'ציידי הנפשות, תשובה ל'תשובה" ובנפרד כתבו ספרים נוספים. צופיה מלר בחרה להקריא קטע מספרהּ העוסק בנושא חינוך לשיוויון בין המינים, ודן מלר, כירורג פלסטי והיום פסל אבן, סיפר על ספרו 'הלו מנתח פלסטיק'.

– הסופר והמהנדס נתן פרלא, מחבר הספר 'מנגינת חיי', המספר את סיפורן של שלוש משפחות שעלו לארץ ישראל בימי העליות ומתאר את התערותן בארץ בתקופת השלטון העות'מאני ושלטון המנדט, ובימי מאבקיה של המדינה שבדרך.

– דב הרטל סיפר על רעייתו, הסופרת שלומית הרטל ז"ל, אשר כתבה 5 ספרים ובהם: ספרי בישול, ספרי ילדים ואת הספר 'הקיטש מת וחי לנצח'.

נוסף על דברים אלה הקריאו הדיירים המשתתפים קטעים מכתביהם של סופרים אחרים אשר התגוררו ב'עד 120' וכיום אינם בין החיים עוד.

צור קשר
קישור נפתח בחלון חדש https://matter.co.il/model/VMgdwZvXUnL/?type=vr סיור וירטואלי בבתים