חייגו: 6120*
עד 120 מאחלת לדייריה, בני משפחותיהם ולכל עובדיה שנה טובה ומבורכת. מי ייתן שהשנה החדשה שניצבת בפתח תהיה עשירה ביצירה, מבריאה ומרגשת ברוכים הבאים לעד 120 - זה הזמן להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, ליום של עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם עד 120 מזמינה אותך ליהנות בבית דיור מוגן חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שעושה את החיים למלאים ולמרגשים יותר

בבית בהוד השרון, נפתח השבוע חודש תוכן גוף פוגש נפש

השבוע התקיים (1.11)  אירוע הפתיחה לחודש שלם שיכלול תכנים מיוחדים תחת הכותרת גוף פוגש נפש –  'חוכמת הגוף ועוצמת הרוח'.

האירוע המרגש נפתח במסע של הליכה נורדית משותפת לדיירי הבית ולצוות העובדים. עם סיום ההליכה, הוזמנו כולם להפנינג בריאות שכלל בר מיצים, משקאות בריאות, ריקודי ניה וסדנת צ'י-קונג.

מיה שאולוב, מנהלת התרבות הפתיעה את הדיירים בתערוכת צילומים מרגשים המתעדים את הדיירים בשעת יצירה ופעילות. את התערוכה יזמה כמחווה של פרידה עם סיום תפקידה.

שאולי דור, מנכ"ל הבית, ברך את דיירי הבית בפתיחת האירוע ואמר: "אנו מאמינים בקשר הישיר שבין בריאות הגוף וכוחות הנפש ולכן אנחנו מעודדים את דיירנו להשתתף באירועים,בסדנאות ובחוגים שמעשירים ומגוונים את חייהם אני תקווה שכל אחד מכם יתחבר לתוכן הקרוב לליבו ויחווה את אירועי החודש באופן מעצים וחוויתי".

לייעוץ ראשוני ופרטים