חייגו: 6120*
ברוכים הבאים לעד 120 - זה הזמן להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, ליום של עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

רפואה משלימה

עדי מור מטפלת ברפואה משלימה, הבית בהוד השרון

רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול טבעית שקיימת כ- 5,000 שנים. כיום השיטה ידועה ומוכחת לטיפול למספר רב של בעיות. עיקרון הטיפול – ישנן נקודות בגפיים המקושרות לכל חלקי הגוף. דרך טיפול בנקודות הללו המטפל גורם לתגובה בגוף, הגוף מגיע לאיזון ויכולת הריפוי העצמי של האדם מתגברת. הטיפול מתבצע על-ידי עיסוי ולחיצות בגפיים באמצעות כפות ידי המטפל.

ניתן להשתמש ברפלקסולוגיה כטיפול מונע כדי לשמור על הבריאות. כמו כן רפלקסולוגיה מתאימה לטיפול נגד בעיות אקוטיות כגון: כאבי ראש, מיגרנות, כאבי בטן והצטננויות. וכן בעיות כרוניות, בעיות במערכת העיכול, בעיות במערכת השתן, כאבי שרירים, בעיות דרכי הנשימה, זרימת דם לקויה, בעיות נפשיות וכטיפול תומך, לדוגמה – לסוכרת. הטיפול משחרר את המתח שבגוף ברמה פיזית וגם נפשית. כמו כן מוענקת תשומת לב רבה לאופי המטופל ותגובתו לטיפול.

עיסוי שבדי הוליסטי
עיסוי שבדי או עיסוי קלאסי היא שיטת טיפול עתיקה, שבמשך הזמן הוכיחה את תוצאותיה לעידוד הבריאות. המערכות הבריאותיות של תרבויות רבות, כולל שלנו, משתמשות בעיסוי כדי להקל על כאבים וכדי לתמוך בריפוי העצמי של הגוף. בעיסוי קלאסי ניתן להשתמש כטיפול מונע, להרגעה וכן לטיפול בבעיות ספציפיות. העיסוי עוזר לגוף ולנפש לתפקד בצורה אופטימאלית:
* מעודד את זרימת הדם והמערכת הלימפתית.
* משפר את מערכת החיסון.
* מעודד את ההזנה לבריאות העור.
* מרפא את השרירים.
* משפר את תנועתיות המפרקים.
* משפר את זרימת האנרגיה ומקל על כאבים.

עיסוי רפואי

פעולות עיסוי בעלות אופי פיזיותרפי על רקמות רכות, טריגר פוינטס (נקודות תורפה), השלד, מפרקים, בלוטות הלימפה וגידים באזורים שונים בגוף, במטרה לגרום לשיפורים בריאותיים כגון: תפקוד טוב יותר של האיבר, גמישות שריר, חידוש רקמה שניזוקה כתוצאה מפציעה, הקלה בכאבי שרירים וכד'. העיסוי הרפואי מעניק שיפור כללי במישור הפסיכולוגי כגון: הירגעות ושינה טובה יותר. ביום יום חיינו מאד לחוצים וזו הסיבה שאנשים רבים נמצאים במתח ומאבדים את הקשר עם גופם. עיסוי זו דרך נהדרת כדי להקשיב לגוף.
ארומתרפיה
שיטת טיפול הוליסטית המשתמשת בשמנים אתריים לתמיכה ועזרה בתהליך הריפוי של הגוף והנפש. האיכויות הרפואיות היו ידועות, ובשימוש בכל התרבויות העתיקות הגדולות.
השמנים מופקים ממגוון רחב של צמחים, פרחים, תבלינים, עצים ומחלקיהם. יש להם השפעה טיפולית על בני האדם. גיוון שיטות שימוש בתערובת: הרחה, מריחה, קומפרסים, אמבטיות ועוד. בין השיטות הנעימות לטיפול בארומתרפיה הם עיסוי ורפלקסולוגיה. העיסוי הינו אנרגטי ומרגיע מאד. בהתאם לאבחון, מוסיפים שמנים אתריים לשמן בסיס או לתערובת של שמני בסיס, לפי הצורך, ובשמן המורכב ניתן לעסות את הגוף או כפות הרגלים והידיים דרך הרפלקסולוגיה.

לייעוץ ראשוני ופרטים