חייגו: 6120*
ברוכים הבאים לעד 120 - להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

 

כמה התגעגענו לרגע הזה… היום, אחרי שנה ארוכה, שבה התמודדנו עם נגיף הקורונה, אנחנו חוזרים למסורת האהובה ומשיקים חודש תוכן חדש, המוקדש כולו לאומנויות הבמה: תיאטרון, בלט, אופרה ומחזות זמר. בחירה זו מבטאת את הגעגועים שלנו לכל מה שנמנע מאיתנו בשנה החולפת. אנחנו שמחים להגיש לכם תוכנית עשירה בתכנים ומלאה בהפתעות בלתי צפויות ומשמחות.

במסגרת חודש תוכן זה, פסטיבל אומנויות הבמה, נצדיע לכל העושים במלאכה המרגשת הזו: הכותבים והשחקנים, הבמאים והתפאורנים, הרקדנים והזמרים, וכל מי שמביא אלינו את ההתרגשות הזו, שממלאת את הלב ועוצרת את הנשימה, כשהאורות נדלקים והמסך נפתח.

לרשת עד 120 חשובה היצירה, בחודשי התוכן בפרט ובהשקעה בעולמות התרבות בכלל אנו מיישמים את האסטרטגיה של בתים מלאי תוכן הלכה למעשה. אתם מוזמנים להזמין ולשתף את הקרובים לכם, החברים והמשפחה, שיבואו ליהנות ולשמוח איתנו.

 

 

בין שלל האירועים בבתי הרשת, נארח את נתן דטנר עם "שחקן זה לא רק מקצוע", נגלה את סוד הקסם של התיאטרון עם ד"ר דן רונן, ננשום את חוויות הפלמנקו עם לוליק לוי, נרקוד עם הברבור הרקדן ולהקת LET'S DANCE, נרקוד "צמודים" עם מולי ודן שפירא, נלמד על תלבושות, היסטוריה ותיאטרון עם יהודית אהרון, נסחף עם בלדות יווניות עם אסף כחולי, נצלול למוח של רקדנית בשיחה פתוחה ומרתקת עם עמית אברון ומיכל נתן, ונקנח במופע סיום רשתי וחגיגי עם אילנית.

 

 

אנו מאחלים לכולנו חודש מלא תוכן, שנגלה ונלמד, נתרגש ונשמח, כדרכנו המיוחדת, דרכה של עד 120.

צור קשר
קישור נפתח בחלון חדש https://matter.co.il/model/VMgdwZvXUnL/?type=vr סיור וירטואלי בבתים