חייגו: 6120*

תרד טורקי בתנור – תוספת נהדרת לשולחן

מתכון לארבע מנות

מרכיבים
400 גרם תרד טורקי שטוף
1 כף שמן זית
מלח ים לפי הטעם

אופן ההכנה
1. מחממים תנור לטמפרטורה מקסימלית.
2 . מניחים נייר אלומיניום על תבנית אפייה, פורשים את התרד על הנייר ומתבלים בשמן זית ובמלח.
3 עוטפים את התרד בנייר האלומיניום לחלוטין.
4. אופים שבע דקות, ומוכן!

והפעם בלי הגפילטע…

בחרנו הפעם לקחת את תפריט החג לכיוון קצת שונה, קצת אחר. לשם כך גייסנו את מרב דוידסון, שפית בעלת סטודיו  ובעברית 'תאכל ,'EatWith' לבישול וחברה במיזם הקרוי עם'. מדובר בקונספט אירוח חדשני שבו מארחים וחובבי 'EatWith' . אוכל נפגשים להרפתקה חדשה בכל ארוחה הוא מיזם חובק עולם המציע חוויה תיירותית וקולינרית שונה ורעננה. אם נסעתם לחו"ל ואתם רוצים לנסות משהו שונה, אתם נרשמים באתר יכולים לאכול בביתו של בשלן מקומי. כך זוכים לטעום מאוכל משובח ושונה. המיזם פועל גם בדרך דו־סטרית, אם אתם מבשלים, אתם יכולים להירשם, להציע את עצמכם ולארח תיירים שמגיעים ארצה. אבל בראש ובראשונה, קהל היעד המרכזי של 'תאכל עם' הוא הקהל המקומי, ישראלים חובבי אוכל ואנשים המחפשים דרך בילוי שונה ואוכל טוב.

הגפילטע…
בחרנו הפעם לקחת את תפריט החג לכיוון קצת שונה, קצת אחר. לשם כך גייסנו את מרב דוידסון, שפית בעלת סטודיו ובעברית 'תאכל ,'EatWith' לבישול וחברה במיזם הקרוי עם'. מדובר בקונספט אירוח חדשני שבו מארחים וחובבי 'EatWith' . אוכל נפגשים להרפתקה חדשה בכל ארוחה הוא מיזם חובק עולם המציע חוויה תיירותית וקולינרית שונה ורעננה. אם נסעתם לחו"ל ואתם רוצים לנסות משהו שונה, אתם נרשמים באתר ויכולים לאכול בביתו של בשלן מקומי. כך זוכים לטעום מאוכל משובח ושונה.
המיזם פועל גם בדרך דו־סטרית, אם אתם מבשלים, אתם יכולים להירשם, להציע את עצמכם ולארח תיירים שמגיעים ארצה. אבל בראש ובראשונה, קהל היעד המרכזי של 'תאכל עם' הוא הקהל המקומי, ישראלים חובבי אוכל ואנשים המחפשים דרך בילוי שונה ואוכל טוב.
הסטודיו של מרב נמצא בביתה שבבת־ים, הוא קרוב לטיילת ופונה לים הפתוח. הבריזה והשקט מאפשרים לה סביבה אידיאלית ליצור, לעבוד עם חומרי גלם מיוחדים, לעשות ניסויים או לבנות ולהרכיב מנות חדשות. מרב וזיו בן זוגה, מוזיקאי ויד ימינה במטבח, הם המארחים, ולצד במסגרת popup סעודות פרטיות מתקיימות גם ארוחות 'תאכל עם'. הארוחות הללו הן מתכונת פתוחה, כל אחד מוזמן להירשם ולתפוס מקום לצד השולחן שמתמלא באנשים שונים, הבאים לחלוק חוויה משותפת של סעודה.

לייעוץ ראשוני ופרטים