חייגו: 6120*
ברוכים הבאים לעד 120 - זה הזמן להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, ליום של עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם. אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

טיפולי אסתטיקה בגיל השלישי

הגענו לגיל השלישי, ואין זמן טוב יותר מזה להתחיל לחיות! זה הרגע שמשתחררים ממעמסות החיים, מהילדים, מהנכדים ומתחילים לחיות בשביל עצמנו.

אנחנו כבר לא נראים כמו שנראינו בעבר.. אנו מלאי קמטים, העפעפיים כבר נפולים ושלא נדבר על הירכיים.

אסור לנו להזניח את עצמו, בשום גיל ובעיקר בגיל הזה. זה הזמן שלנו, הזמן שאנו צריכים להיראות הכי טוב, הכי בטוחים בעצמנו, להגיד לעולם "אנחנו עדיין כאן!", לחייך, ואם צריך..

גם קצת אסתטיקה.

טיפולים אסתטיים נפוצים בגיל השלישי

ישנם המון טיפולים אסתטיים מומלצים בגיל השלישי כמו ניתוחים למתיחת ירכיים, הרמת גבות והרמת עפעפיים.
טיפולי אסתטיקה בגיל מבוגר הוא דבר שהרבה מאיתנו חושבים עליו כי רובנו כבר לא נראים כמו בימים הטובים שלנו, אז אם אפשר – למה לא לשפר את זה?

מתיחת ירכיים

מתיחת ירכיים הוא ניתוח של הסרת עור עודף מהירכיים אשר עם השנים, מצטבר, בעיקר בקרב אנשים מבוגרים, בין אם בגלל השמנת יתר וירידה במשקל, או בעקבות השנים אשר גורם לו לרפיון.
ניתוח ירכיים הינו ניתוח שכיח, האורך בין שעה לשעתיים, בהרדמה כללית. הכאב אינו גדול וניתן להקל עם משככים שונים, כבר לאחר שבועיים ניתן לחזור לפעילויות שונות ולאחר חודש ישנה החלמה כמעט מלאה.
לעתים עלולות להישאר צלקות, אך הן ממוקמות במקום נסתר אשר לא ניתן ממש לראותן.
הכפלים של עודפי העור עלולים להוות גם בעיה בריאותית – הם עלולים להשתפשף זה בזה, עלולים לגרום לכאבים, ואף לדלקות העלולות להצטבר בין הכפלים.

הרמת גבות ועפעפיים

הרמת גבות הינו ניתוח להסרת עודפי עור מאזור המצח או על ידי תפירת השרירים הפנימיים.
הדבר הראשון שמתחיל כשאנו מתבגרים הוא הקמטוט במצח אשר לאט לאט גדל, עם השנים מלבד הקמטים, הגבות צונחות מטה.
מעבר לבעיה האסתטית נפילת הגבות יחד עם נפילת העפעפיים שקורה גם כן עם השנים, עלולה לגרום לראייה פחות טובה, נפילת העפעפיים מכסה את העיניים בצורה חלקית וההמלצה להרימן עלולה להיות בגדר חובה.
בניתוחי עפעפיים מבצעים הרמה שלהם, לרוב עושים ניתוח זה יחד עם הרמת הגבות – דבר שמעבר לבעיית הראייה מעניק מראה צעיר יותר ומחזיר את הפנים לקדמותן.

ד"ר אלי כלב, מנהל מרפאה לטיפולים אסתטיים, מפרט: "ההתוויות לניתוח עפעפיים עליונות ותחתונות הם עודף עור בעליונות ושקיות שומן מתחת לתחתונות. כשהגבות "רוכבות" על העפעפיים משלבים הרמת גבות ע"י הזרקת בוטוקס בשילוב עם חוטי קרסים או עם תפר.
בבדיקה לפני הניתוח חשוב להעריך במדויק את מנח הגבות, את מידת צניחת העפעף ואת בלט עצמות הלחיים. עין הנוטה ליובש יכולה לגרום לסיבוך לאחר הניתוח ויש לטפל בבעיה לפני הניתוח.
לאחר הרדמה מקומית מבוצע חתך שמרני לאורך קמט העפעף העליון, הסרת עודף העור ותפירה עדינה לאורך החתך הנבלע בקמט העפעף.
במקרים של "שקיות שומן" מתחת לעיניים הנגרמות עקב חולשת  המחיצה התומכת בשומן הארובתי, מבוצעת הסרה חלקית של כיסי השומן ומיקום מחודש של השומן הנותר."

ניתוחים אלו מתבצעים בהרדמה מקומית, ולעתים אף על ידי טשטוש, הניתוח עלול להימשך בין שעה לשעה וחצי (תלוי אם משלבים בין שני הניתוחים או לא), המנתח מסיר את עודפי העור ותופר את השרירים בהתאם לצורך.
לאחר הניתוח, בעיקר אצל אנשים בגיל מבוגר יותר, עלולים להופיע שטפי דם, אשר יעברו במהלך הימים הבאים, נפיחות ולעתים אף צריבה.
ניתן לקחת משככי כאבים, ולשים קרח על מנת להוריד את הנפיחות.

לסיכום

שימו לב כי בכל אחד מהניתוחים קיימים סיכונים מעצם היותם ניתוחים, אך עדיין אלו ניתוחים אסתטיים אשר מומלצים מכיוון שהם מחזירים את החיוניות לעור הפנים, את העור הצעיר, ומחייה אותנו מחדש.
יש לבצע בדיקות בעת הצורך בהתאם להמלצת הרופאים והמומחים על מנת למנוע סיבוכים שונים.

צור קשר
קישור נפתח בחלון חדש https://matter.co.il/model/VMgdwZvXUnL/?type=vr סיור וירטואלי בבתים