חייגו: 6120*
ברוכים הבאים לעד 120 - זה הזמן להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, ליום של עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם. אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

החיים הם סרט
חודש הצדעה לקולנוע ולטלוויזיה

חודש התוכן התשיעי ברשת עד 120 יוחד לגיבורי הקולנוע והטלוויזיה המהווים חלק בלתי נפרד מעולמנו. במהלך חודש עשיר בפעילות נפגשו הדיירים עם דמויות מפתח, כמו גילה אלמגור ורוני קובן, ועם יוצרים, במאים ומפיקים, שמעו הרצאות, ביקרו באולפני הטלוויזיה וצפו בסרטי קולנוע נבחרים. והם לא רק צפו – הם גם כיכבו. במסגרת שיתוף פעולה עם מכללת בית ברל נבחרו שישה דיירים שסיפורם האישי הפך לסרט מרגש שאורכו שתי דקות.

הסרטים שצולמו ונערכו על ידי הסטודנטים, הוצגו בפני דיירי הבתים והצוות באירוע הרשתי וזכו בהתפעלות ובפרסים. חודש התוכן הסתיים בקונצרט קולנועי בכיכובם של המנצח גיל שוחט, הזמר ששי קשת וזמרת האופרה דניאלה לוגסי, בליווי תזמורת. במופע הועלו על הבמה רגעי השיא המוזיקליים של הקולנוע, יצירות מוזיקליות מסרטים אהובים, מהקוסם מארץ עוץ ועד קזבלן, שסחפו את דיירי הרשת.

צור קשר
קישור נפתח בחלון חדש https://matter.co.il/model/VMgdwZvXUnL/?type=vr סיור וירטואלי בבתים