חייגו: 072-3321999
ברוכים הבאים לעד 120 - להתעורר בבית מאיר פנים, מלא עניין ותוכן, עשייה מתוך סקרנות ויצירה, למידה והנאה, עם אנשים כמוך ולחיות את החיים במלואם אנו מזמינים אותך ליהנות בבית מוגן, חם, מחבק ושוקק בחיי חברה ותרבות עשירים, ומכל מה שהופך את החיים למלאים ולמרגשים יותר

ארומתרפיה בשילוב רפלקסולוגיה

עדי מור, מטפלת מוסמכת ברפואה משלימה, "עד 120" הוד השרון

ארומתרפיה היא שיטת טיפול הוליסטית המשתמשת בשמנים אתריים / ארומתיים לתמיכה ועזרה בתהליך ריפוי הגוף והנפש.
האיכויות הרפואיות של צמחים בעלי ריח, פרחים ועצים, היו ידועות ושימשו בכל התרבויות העתיקות הגדולות. במצרים העתיקה השתמשו בהם לרפואה, קוסמטיקה ופולחנים דתיים. השמנים האתריים הם שמנים נדיפים, המופקים ממגוון רחב של צמחים, פרחים, תבלינים, עצים ומחלקיהם ויש להם השפעה טיפולית על בני האדם.
האבחון מתבצע באמצעות תשאול רחב לגבי ההיסטוריה הרפואית, דרך חיים ובעיות ספציפיות של המטופל. על סמך הממצאים מורכבת תערובת שמנים עפ"י העדפה ובחירה של המטופל.
גיוון שיטות שימוש בתערובת: הרחה, מריחה, קומפרסים, אמבטיות, ספריי ועוד. בין השיטות הנעימות לטיפול בארומתרפיה הם עיסוי ורפלקסולוגיה. העיסוי הינו אנרגטי ומרגיע מאד. על פי האבחון מוסיפים את השמנים האתריים לשמן בסיס או לתערובת של שמני בסיס לפי הצורך ובשמן המורכב ניתן לעסות את הגוף או כפות הרגלים והידיים בשיטת הרפלקסולוגיה.

רפלקסולוגיה
רפלקסולוגיה היא שיטת טיפול טבעית הקיימת כבר כ- 5000 שנה. ההתעניינות בשיטה התחדשה אחרי שנת 1900, תחילה בארה"ב ואח"כ באירופה. כיום השיטה ידועה ומוכחת לטיפול במספר רב של בעיות.
עיקרון הטיפול – ישנן נקודות בגפיים המקושרות לכל חלקי הגוף. באמצעות טיפול בנקודות הללו, גורם המטפל לתגובה בגוף. הגוף מגיע לאיזון ויכולת הריפוי העצמי של האדם מתגברת. הטיפול מתבצע ע"י עיסוי ולחיצות בגפיים באמצעות כפות ידי המטפל.
ניתן להשתמש ברפלקסולוגיה כטיפול מונע כדי לשמור על הבריאות.
רפלקסולוגיה מתאימה גם לטיפול נגד בעיות אקוטיות כגון: כאבי ראש, מיגרנות, כאבי בטן הצטננויות וכן בעיות כרוניות, בעיות במערכת העיכול, במערכת השתן, כאבי שרירים, בעיות בדרכי הנשימה, זרימת דם לקויה, בעיות נפשיות וכטיפול תומך במחלות כגון סכרת. הטיפול משחרר את המתח שבגוף ברמה פיזית וגם נפשית. כן מוענקת תשומת לב רבה לאופי של המטופל ותגובתו לטיפול.

צור קשר
סיור וירטואלי בבתים

 

רוצים עוד תוכן?

בואו אלינו לסושיאל