הבית בתל אביב

הבית בתל אביב ממוקם בלב שכונת רמת החייל שופעת מסעדות ובתי קפה ובקרבת שוק צפון הססגוני. מול פארק ירוק ופורח, במרחק הליכה מפארק הירקון רחב הידיים, במרחק נסיעה של דקות אחדות למרכזי קניות (קניון רמת אביב וקניון אילון), ובסמוך למרכז הרפואי 'אסותא'.

שוחרי התרבות יגלו כי הבית נמצא במרחק נסיעה קצר ממוסדות התרבות של תל אביב – מוזיאון ארץ ישראל, משכן האופרה, תיאטרון הבימה והקאמרי, הגלריות ובתי הקולנוע של תל אביב. מיקומו של הבית מאפשר גישה נוחה לעורקי תחבורה מרכזיים עירוניים ובין־עירוניים.

מפרט הבית

פעילויות נבחרות מהבית

פתיחת שבוע הבריאות בתל אביב

בתחילת חודש יוני צוין בבית ברמת החייל שבוע הבריאות!

להמשך קריאה

רחל נוימן – אמנות האופנה: מבד לקנווס

מסיבת פורים

לוח אירועים ופעילויות - יוני 2017

דיירים יוצרים בבית

דבר מנכ״ל הבית והרשת

תחום הגיל השלישי עובר מהפכה תוחלת החיים עולה, רמת החיים עולה, ואִתן גוברת הציפייה לאיכות חיים טובה יותר. 
אנחנו ב'עד 120' עדים למגמות ההתפתחות והצמיחה המאפיינות את 
שוק הדיור המוגן בישראל, ופועלים ברוב קשב כדי לעמוד בביקוש הגובר לבתים שלנו. אנחנו מתחייבים להמשיך ולעשות 
כל שנדרש כדי לשמור על הדרך שבה בחרנו – הדרך של 'עד 120'. לפעול ללא לאות ליצירת סביבת חיים ראויה והולמת לכל באי בתינו.
אבי קלפה, מנכ”ל רשת ‘עד 120’
avik@ad-120.co.il 

עובדים מכל הלב - צוות הבית

יורם יצקאן

ספק תרופות וזמר ערבי שירה

יורם יצקאן אחראי לספק את התרופות בבית בתל אביב והוא עושה זאת מעל לחמש שנים. "בתפקיד הזה יש אחריות רבה. מרבית הדיירים נוטלים תרופות והתפקיד שלי לדאוג שהם יקבלו אותן באופן שוטף ועקבי [...] אין דבר כזה שדייר יישאר ללא תרופה, גם אם אצטרך לעשות שמיניות באוויר"״

עוד על יורם

יגאל פלד

בן ראובן

רוני גרינברג

נעים להכיר - דיירי הבית

לייקה (לאה) ויסברגר

חנה פלס

פרלא (פנינה) ויינברג

פלורה ואריה קבילי

כתבות אחרונות מהמגזין

לו הייתי דטנר

לא קל להיות נתן דטנר, אבל נראה שזה שווה כל רגע. בתוך מעטה של כריזמה מרשימה דרים להם בכפיפה אחת: גוף מלא נוכחות, מבט חודר, חיוך כובש, קול עמוק ונוכח, ורבליות מענגת, כישרון משחק ייחודי, ונפש עדינה, רגישה ומרגישה. ערב־ערב הוא נותן את הגרסה הכי טובה שלו כדי למלא את שליחותו בחיים – להעניק לקהל שלו תיאטרון במיטבו...

קרא עוד

בתיה פולינקוב

על תרומתה לחינוך ולהוראה בראשון לציון, על עשייתה ההתנדבותית בחיי התרבות של העיר, ועל פעילותה למען אוכלוסיית האוטיסטים בישראל' – אלה הן מקצת הסיבות לזכייתה של בתיה פולניקוב באות 'יקירת העיר ראשון לציון'.

שולה ברי

שולה ברי היא מנהלת החשבונות בבית בהוד השרון, והיא עושה זאת כבר שש־עשרה שנה. לפני כעשור התאלמנה, אך לא נתנה לכאב להגדיר אותה. היום היא חיה עם בן זוגה, דורון שפר, ויחד הם מטפחים תחביב לא שגרתי.

גבריאל בממלכת השוקולד

גבריאל הופשטטר שנולדה בשווייץ בכלל למדה שפות, אולם נסיעה לצרפת בעקבות שליחות של בעלה הביאה אותה לשנות את האהבה למקצוע. נפגשנו עם גבריאל לשיחה על טעמים, על בריאות ואהבה, ואיך לא, על שוקולד.

בתים נוספים ב׳עד 120׳

הוד השרון

ראשון לציון

מודיעין