דיור מוגן בראשון לציון

הבית הראשון ברשת. בית מאיר פנים, מלא חום, משפחתיות וחברוּת העומדת במבחן הזמן.

קומפלקס הדיור המוגן בראשון לציון ממוקם בלב שכונת וילות יוקרתית ליד מרכז העיר והיקב, בסמוך לתחנת הרכבת ולעורק התחבורה המרכזי – כביש 431 ובמרחק הליכה ממרכז העיר ומהקניון. המיקום מאפשר גישה נוחה לעורקי תחבורה עירוניים ובין־עירוניים ולרכבת המהירה לתל אביב וסביבותיה.

מפרט הבית בראשון לציון

פעילויות נבחרות מהבית

מופע מקהלת הבית בשיתוף עם להקת הנוער העירונית

שיתוף פעולה מוזיקלי יוצא דופן אירע השבוע בבית. ההרכב המוזיקלי של מרכז באלאנס הסמוך חָבר למקהלת הבית. לאחר כמה חזרות משותפות, הופיעו שני ההרכבים יחד וזכו באהדת הקהל.

להמשך קריאה
סי היימן בבית ראשון לציון של רשתהדיור המוגן עד 120

ערב מחווה למלחין נחצ'ה נחום היימן ז"ל

במסגרת חודש הנוסטלגיה ברשת התארחה הזמרת סי היימן בערב שכולו שירים וסיפורים מבית אבא המוקדש לאביה - המלחין והפזמונאי נחום (נחצ'ה) היימן, חתן פרס ישראל לשנת 2009.

דיירות בית ראשון לציון במוזיאון תל אביב

יציאה למוזיאון א"י ולהצגה 'הוא הלך בשדות'

ביום שלישי 26.9 יצאנו עם דיירי הבית לסיור משולב במוזיאון א"י ת"א.

לוח אירועים ופעילויות

דיירים יוצרים בבית ראשון לציון

דבר מנכ״לית הבית

אני רואה בבית 'עד 120' בראשון לציון, על דייריו וצוות עובדיו, קהילה המתנהלת באווירה משפחתית חמה, המשלבת מסגרת חיים בטוחה עם חיי חברה ותרבות מלאי תוכן ועניין, שגרת פעילות מגוונת ודיירים עסוקים ומרוצים. אני מאמינה כי עבודתי היא שליחות מחייבת ואני שמחה להיות חלק מצוות מקצועי ומסור הדואג לכל היבט בחיי היום־יום של הבית ושל הקהילה שבו – יחד אנו פועלים ליצור עבור דיירינו חיים מלאים ומספקים.
חגית משעולי, מנכ”לית הבית בראשון לציון.
hagitm@ad-120.co.il 

עובדים מכל הלב - צוות בית ראשון לציון

ליליאנה סיביסי

מזכירת רכש ואחזקה

הניגון שבקולה, החיוך הקטן בזווית הפה, הרי"ש המתגלגלת ועיניה הטובות תמיד משרים עליי תחושה של חום ושל שמחת חיים. ככה זה עם יוצאי דרום אמריקה...

עוד על ליליאנה

זוהר צוריאל

גולדה גורביץ

אנדרש הנצל

אמילי אבנר

נעים להכיר - דיירי הבית

לאה וולקוב

כשפוגשים את לאה וולקוב בת השבעים וחמש, אישה פעילה ונמרצת, אי אפשר שלא לשים לב לגומות החן שלה המחייכות אליך. לאה רבת הכישרונות היא פסנתרנית מוכשרת, דוברת שפות רבות, שוזרת פרחים, מציירת ויוצרת, ומתנדבת בקהילה, והיא תמיד מזוהה כ‘אישה היפה עם גומות החן’. זה סימן ההיכר, זו החותמת והזהות.

לקריאת הכתבה

קרני חזן

יהושע (בוצו) ולאה ברקוביץ

עדנה ביגר

קרינה קריספין

קרינה קריספין נולדה ברומניה ועלתה לישראל בשנת 1961. לו הייתם רואים את הסיפור הבא כסדרת דרמה טלוויזיונית, הייתם אומרים בוודאי שהתסריטאים הגזימו, שהלכו רחוק מדיי, שאין דברים כאלה, אולם הסיפור הבא הוא סיפור חיים אמתי, קשה לעיכול בתחילה, אך סופו משדר אופטימיות רבה ואחיזה בחיים. זהו סיפורה של קרינה קריספין – דיירת שלנו בבית בראשון לציון.

לקריאת הכתבה

כתבות אחרונות מהמגזין

לו הייתי דטנר

לא קל להיות נתן דטנר, אבל נראה שזה שווה כל רגע. בתוך מעטה של כריזמה מרשימה דרים להם בכפיפה אחת: גוף מלא נוכחות, מבט חודר, חיוך כובש, קול עמוק ונוכח, ורבליות מענגת, כישרון משחק ייחודי, ונפש עדינה, רגישה ומרגישה. ערב־ערב הוא נותן את הגרסה הכי טובה שלו כדי למלא את שליחותו בחיים – להעניק לקהל שלו תיאטרון במיטבו...

קרא עוד

גבריאל בממלכת השוקולד

גבריאל הופשטטר שנולדה בשווייץ בכלל למדה שפות, אולם נסיעה לצרפת בעקבות שליחות של בעלה הביאה אותה לשנות את האהבה למקצוע. נפגשנו עם גבריאל לשיחה על טעמים, על בריאות ואהבה, ואיך לא, על שוקולד.

קרא עוד

בתים נוספים ב׳עד 120׳

תל אביב

הוד השרון

מודיעין