הבית בהוד השרון

כל הנכנס אל הבית בהוד השרון מרגיש מייד באווירה החמה האופפת אותו ובתחושת החברותא והקשרים האמיצים שנרקמו בין הדיירים.

הבית בהוד השרון שוכן בסמוך לפארק 'ארבע העונות' עתיר השטחים הירוקים והגינות היפהפיות ובצמוד לקניון מרגלית השרון. מיקומו המרכזי מאפשר גישה נוחה לרכבת ולעורקי תחבורה עירוניים ובין־עירוניים באזורי גוש דן והשרון – רעננה, כפר סבא, רמת השרון, הרצלייה וכמובן תל אביב.

מפרט הבית

פעילויות נבחרות מהבית

פתקים לכותל

לכבוד יום ירושלים – הבית בהוד השרון הזמין את דייריו לכתוב פתקים, שייטמנו בכותל.

להמשך קריאה

טיול דיירים לחוות 'רוח שתות'

אירוע ל"ג בעומר

לוח אירועים ופעילויות

דיירים יוצרים בבית

דבר מנכ״ל הבית

שאולי דור

הבית בהוד השרון הוא פסיפס אנושי מרתק שזכות היא לי לעמוד בראשו. אני רואה בתפקידי מחויבות ושליחות, והדאגה לדיירים – לביטחונם, לרווחתם, לאיכות חייהם ולפרטיותם – עומדת בראש סדר עדיפויותיי.
 חברי הצוות המסור ואני קשובים לפניות ולבקשות מצד הדיירים ובני משפחותיהם. אנו פועלים ליצור עבור דיירינו חיי תרבות ורוח עשירים, מלאי עניין ותוכן, כדי שיוכלו ליהנות מחיים איכותיים מלאים ומספקים.
שאולי דור, מנכ”ל הבית בהוד השרון.
shaulid@ad-120.co.il

עובדים מכל הלב - צוות הבית

נטע ספיר

עובדת סוציאלית

נטע ספיר היא מרואיינת כיפית. מעניינת, זורמת, משתפת פעולה ושובת לב. 30 שנה היא עובדת סוציאלית, 10 מהן בבית הוד השרון. כמנהלת השירות הסוציאלי היא מעניקה שירות אמפתי קשוב לדיירים, אחראית לקליטתם בבית ומסייעת במצבי מצוקה או שבר. אם תרצו לראות את הניצוץ בעיני הספיר שלה, תשאלו אותה על ריקודי בטן. אנחנו שאלנו...

עוד על נטע

גילי זילברברג

שולה ברי

נעים להכיר - דיירי הבית

יוסף שיבק

מיכאל ופולה

מרים בן חיים

אסתר פרנבוק

כתבות אחרונות מהמגזין

לו הייתי דטנר

לא קל להיות נתן דטנר, אבל נראה שזה שווה כל רגע. בתוך מעטה של כריזמה מרשימה דרים להם בכפיפה אחת: גוף מלא נוכחות, מבט חודר, חיוך כובש, קול עמוק ונוכח, ורבליות מענגת, כישרון משחק ייחודי, ונפש עדינה, רגישה ומרגישה. ערב־ערב הוא נותן את הגרסה הכי טובה שלו כדי למלא את שליחותו בחיים – להעניק לקהל שלו תיאטרון במיטבו...

קרא עוד

בתיה פולינקוב

על תרומתה לחינוך ולהוראה בראשון לציון, על עשייתה ההתנדבותית בחיי התרבות של העיר, ועל פעילותה למען אוכלוסיית האוטיסטים בישראל' – אלה הן מקצת הסיבות לזכייתה של בתיה פולניקוב באות 'יקירת העיר ראשון לציון'.

שולה ברי

שולה ברי היא מנהלת החשבונות בבית בהוד השרון, והיא עושה זאת כבר שש־עשרה שנה. לפני כעשור התאלמנה, אך לא נתנה לכאב להגדיר אותה. היום היא חיה עם בן זוגה, דורון שפר, ויחד הם מטפחים תחביב לא שגרתי.

גבריאל בממלכת השוקולד

גבריאל הופשטטר שנולדה בשווייץ בכלל למדה שפות, אולם נסיעה לצרפת בעקבות שליחות של בעלה הביאה אותה לשנות את האהבה למקצוע. נפגשנו עם גבריאל לשיחה על טעמים, על בריאות ואהבה, ואיך לא, על שוקולד.

בתים נוספים ב׳עד 120׳

תל אביב

ראשון לציון

מודיעין