הבית בהוד השרון

כל הנכנס אל הבית בהוד השרון מרגיש מייד באווירה החמה האופפת אותו ובתחושת החברותא והקשרים האמיצים שנרקמו בין הדיירים.

הדיור המוגן בהוד השרון שוכן בסמוך לפארק 'ארבע העונות' עתיר השטחים הירוקים והגינות היפהפיות ובצמוד לקניון מרגלית השרון. מיקומו המרכזי מאפשר גישה נוחה לרכבת ולעורקי תחבורה עירוניים ובין־עירוניים באזורי גוש דן והשרון – רעננה, כפר סבא, רמת השרון, הרצלייה וכמובן תל אביב.

מפרט הבית בהוד השרון

פעילויות נבחרות מהבית בהוד השרון

בוקר של כיף בחוף הים

כמנהגנו בחודשי הקיץ החמים, בשעות הבוקר הצוננות ולפני החום הכבד, יוצאות הדיירות עם מדריכת ההתעמלות חנה רבינוביץ', ונוסעות אל חוף הים בהרצליה. בהדרכת חנה הן מבצעות תרגילי חימום על החוף ומשתכשכות במי הים הנעימים. למה לא כל יום ים?

להמשך קריאה

סיור באשדוד של חוג לשילוב אמנויות

אירוע ל"ג בעומר

לוח אירועים ופעילויות

דיירים יוצרים בבית

דבר מנכ״ל הבית

שאולי דור

הבית בהוד השרון הוא פסיפס אנושי מרתק שזכות היא לי לעמוד בראשו. אני רואה בתפקידי מחויבות ושליחות, והדאגה לדיירים – לביטחונם, לרווחתם, לאיכות חייהם ולפרטיותם – עומדת בראש סדר עדיפויותיי.
 חברי הצוות המסור ואני קשובים לפניות ולבקשות מצד הדיירים ובני משפחותיהם. אנו פועלים ליצור עבור דיירינו חיי תרבות ורוח עשירים, מלאי עניין ותוכן, כדי שיוכלו ליהנות מחיים איכותיים מלאים ומספקים.
שאולי דור, מנכ”ל הבית בהוד השרון.
shaulid@ad-120.co.il

עובדים מכל הלב - צוות הבית

נטע ספיר

עובדת סוציאלית

נטע ספיר היא מרואיינת כיפית. מעניינת, זורמת, משתפת פעולה ושובת לב. 30 שנה היא עובדת סוציאלית, 10 מהן בבית הוד השרון. כמנהלת השירות הסוציאלי היא מעניקה שירות אמפתי קשוב לדיירים, אחראית לקליטתם בבית ומסייעת במצבי מצוקה או שבר. אם תרצו לראות את הניצוץ בעיני הספיר שלה, תשאלו אותה על ריקודי בטן. אנחנו שאלנו...

עוד על נטע

גילי זילברברג

שולה ברי

נעים להכיר - דיירי הבית

יוסף שיבק

מיכאל ופולה

מרים בן חיים

אסתר פרנבוק

כתבות אחרונות מהמגזין

לו הייתי דטנר

לא קל להיות נתן דטנר, אבל נראה שזה שווה כל רגע. בתוך מעטה של כריזמה מרשימה דרים להם בכפיפה אחת: גוף מלא נוכחות, מבט חודר, חיוך כובש, קול עמוק ונוכח, ורבליות מענגת, כישרון משחק ייחודי, ונפש עדינה, רגישה ומרגישה. ערב־ערב הוא נותן את הגרסה הכי טובה שלו כדי למלא את שליחותו בחיים – להעניק לקהל שלו תיאטרון במיטבו...

קרא עוד

גבריאל בממלכת השוקולד

גבריאל הופשטטר שנולדה בשווייץ בכלל למדה שפות, אולם נסיעה לצרפת בעקבות שליחות של בעלה הביאה אותה לשנות את האהבה למקצוע. נפגשנו עם גבריאל לשיחה על טעמים, על בריאות ואהבה, ואיך לא, על שוקולד.

קרא עוד

בתים נוספים ב׳עד 120׳

תל אביב

ראשון לציון

מודיעין