שירותי בריאות

מרכזי הבריאות כוללים: מרפאת עצמאיים, מחלקה סיעודית ומרכז החלמה. בכל המרכזיים הרפואיים פועל צוות מקצועי רב־תחומי מיומן ומנוסה בטיפול בבני הגיל השלישי. לרשות הצוות עומד ציוד רפואי משוכלל המציע שיטות טיפול חדשניות וייחודיות המותאמות לצרכים הרפואיים.

דיור תומך ומחלקת החלמה

מחלקה ייחודית הפועלת כשילוב של פנסיון ובית בהשגחה רפואית, המספקת מענה לאנשים הסובלים באופן זמני ממגבלה תפקודית וזקוקים להבראה, לנופש, לזמן להתחזקות או להחלמה אחרי ניתוח. קיימת אפשרות לשהייה לתקופה קצרה/ארוכה. תנאי האשפוז המעולים משלבים תחת קורת גג אחת, טיפול מקצועי ואיכותי, יחס אישי קשוב, הקפדה מלאה על כבוד האדם ועל בריאותו.

מחלקה סיעודית

המחלקה הסיעודית פועלת ברישיון משרד הבריאות ומיועדת למטופלים סיעודיים בכל גיל, במצב סיעודי זמני או קבוע. לרשות המטופל עומד מערך שירותים מתקדם הפועל לפי מיטב הידע הרפואי־גריאטרי. שירותי הרפואה והסיעוד כוללים: רפואה, סיעוד וטיפול, עבודה סוציאלית, ריפוי בעיסוק, תזונה, טיפול תקשורתי וייעוץ פסיכוגריאטרי. תכנית הטיפולים מותאמת באופן אישי למטופל ומשולבת בפעילות תרבותית ותעסוקה אקטיבית, אישית וקבוצתית.

מכוני פיזיותרפיה

לפיזיותרפיה יתרונות בריאותיים רבים. היא מסייעת באיזון הגוף ועוזרת לשמור על אורח חיים בריא. טיפול פיזיותרפי עושה נפלאות בכל גיל, ועל אחת כמה וכמה בגיל השלישי.
 בכל אחד מבתי הרשת תוכלו למצוא מכון פיזיותרפי המצויד במכשור מתקדם ומנוהל על ידי פיזיותרפיסטים מקצועיים המתמחים בטיפול בבני הגיל השלישי.

מרכז החלמה

לעד 120 יש מחלקה ייחודית לנזקקים לטיפול החלמתי. מחלקה זו נבנתה באוירה של בית מלון או בית ובה נעשית השגחה רפואית על המטופל בכל מה שיידרש – 24 שעות ביממה.

מחלקה זו אינה מתאימה לאנשים סיעודיים אלא לאנשים הסובלים מבעיות תפקודיות באופן זמני וזקוקים לקבל מרכז החלמה להבראה ולהשגחה רפואית על מנת שישובו לשגרת חייהם במהרה.

במקום יש גם מועדון חברתי להנאת ולרווחת הנזקק וגם על מנת להנעים לו את זמן השהות ועד לסוף תקופת החלמתו. כמו כן מוגשות לו 5 ארוחות.