בית מלא תוכן

אנחנו מאמינים שהחיים הם מה שעושים בהם, הדרך שבה מתבלים אותם, ועם מי שמחים לגלות עולמות חדשים. רשת 'עד 120' שמה לה למטרה ליצור בתים מלאים תוכן, עשייה והרחבת הדעת והיצירה על כל סוגיה – בכל בתי הרשת.
עולמות התוכן הם ליבת החיים ברשת והם מבטיחים לדיירים תחומי עניין חדשים, מרגשים ומרוממי שגרה.

חודשי קונספט

במהלך השנתיים האחרונות חקרנו רעיונות חדשים כדי לקיים הלכה למעשה את מהותה של התפישה המובילה את בתי הרשת "בית מלא תוכן" ויצרנו את חודשי התוכן המגוונים, שבמהלכם אנו חוגגים נושא מוביל, יוצרים עניין והתרגשות מתוך חדוות יצירה ועשייה. חודש התוכן הראשון הוקדש לשירה העברית על כל גווניה. בפברואר 2016 ציינו את חודש הקולינריה, ביולי 2016 אהבנו "בחודש האהבה״ ופברואר 2017 עמד בסימן – "לוקלי-גלובלי" שעסק בזווית הישראלית במפה העולמית.

חוגים

שזירת פרחים

יום חמישי, שעת בוקר, ונשות החוג לשזירת פרחים בבית בראשון לציון מתחילות להתקבץ אט אט.

מקהלה

שירת הללויה בוקעת מאולם האירועים בבית בהוד השרון, ומילותיו של המזמור הידוע מתהילים מושרות בשני קולות ומהדהדות ברחבי הבית: ‘כל הנשמה תהלל יה הללו יה’.

פיסול בנייר

כשנכנסים לחדר החוגים בבית בתל אביב אפשר להסתנוור מרוב צבעוניות. זה בצד זה מונחים בבלגן יצירתי: צבעים, מכחולים, דבקים שונים, ספרי אמנות ותמונות.

תכשיטנות

בחוג ליצירת תכשיטים בבית בתל אביב בהנחייתה של תקוה סנדרוביץ מתקבצת חבורה מופלאה של נשים אשר תמיד עסקו במלאכת יד.

תערוכות

רשת עד 120 גאה להיות אכסניה לאומנות וליצירה. בבתי הרשת מוצגות מעת לעת תערוכות של אומנים, דיירי הבית. תערוכות היחיד מושקות באירוע מכובד שאליו מוזמנים דיירי הבית, בני משפחתו של הדייר המציג ואורחים נוספים. בחירת העבודות המוצגות מדגישה עבודת אצירה מקצועית. כמו כן, אחת לשנה אנחנו יוצאים מחדרי החוגים אל המרחב הציבורי וחושפים לעיני כול את פירות היצירה הנעשית בחוגי האומנות השונים.

ברידג׳

בכל בתי הרשת מתקיימים חוגי ברידג' עם מיטב המורים בתחום.
 החוגים מיועדים לשחקנים מתחילים וותיקים כאחד ולוקחים בו חלק עשרות דיירים. 
המשחקים ברידג' דרך קבע באולמות הברידג' הייעודיים. דיירי הרשת משתתפים בתחרויות ובפסטיבלי הברידג' השונים בארץ.

מגזין עד 120

רם אורן

‘פיתוי’ ו’אות קין’ הם מהנמכרים בישראל ויתר ספריו, כארבעים במספר, זכו רובם בפרסי זהב ופלטינה. הוא עיתונאי ועורך דין, ובשני העשורים האחרונים...

קרא עוד

טיול לירושלים

לרגל חמישים שנה לאיחודה של העיר החלטנו להקדיש את טיול הסתיו שלנו לירושלים ולהביא בפניכם המלצות על חמש פינות חמד קסומות בעיר.

קרא עוד