בית מלא תוכן

אנחנו מאמינים שהחיים הם מה שעושים בהם, הדרך שבה מתבלים אותם, ועם מי שמחים לגלות עולמות חדשים. רשת 'עד 120' שמה לה למטרה ליצור בתים מלאים תוכן, עשייה והרחבת הדעת והיצירה על כל סוגיה – בכל בתי הרשת.
עולמות התוכן הם ליבת החיים ברשת והם מבטיחים לדיירים תחומי עניין חדשים, מרגשים ומרוממי שגרה.

חודשי קונספט

במהלך השנתיים האחרונות חקרנו רעיונות חדשים כדי לקיים הלכה למעשה את מהותה של התפישה המובילה את בתי הרשת "בית מלא תוכן" ויצרנו את חודשי התוכן המגוונים, שבמהלכם אנו חוגגים נושא מוביל, יוצרים עניין והתרגשות מתוך חדוות יצירה ועשייה. חודש התוכן הראשון הוקדש לשירה העברית על כל גווניה. בפברואר 2016 ציינו את חודש הקולינריה, ביולי 2016 אהבנו "בחודש האהבה״ ופברואר 2017 עמד בסימן – "לוקלי-גלובלי" שעסק בזווית הישראלית במפה העולמית.

חוגים

תכשיטנות

בחוג ליצירת תכשיטים בבית בתל אביב בהנחייתה של תקוה סנדרוביץ מתקבצת חבורה מופלאה של נשים אשר תמיד עסקו במלאכת יד.

רקמה

הניחו בצד כל מה שחשבתם על רקמה. בחוג לרקמה, בהנחייתה של כרמלה זק בבית בהוד השרון, השלם עולה על סך חלקיו.

גילוף עץ

על השולחנות מונחים בחן של בלגן יצירתי משטחי עץ, מפסלות, פצירות ומקבות. החוג לגילוף בעץ בהנחייתו של אלכס גליצקי בבית בראשון לציון.

סריגה

קבוצת הסריגה של הבית בראשל״צ היא, מעל הכל, פרויקט המשלב יוזמה, יצירה ונתינה. את הקבוצה מובילה ברגישות ואהבה קוקה גרינברג.

תערוכות

רשת עד 120 גאה להיות אכסניה לאומנות וליצירה. בבתי הרשת מוצגות מעת לעת תערוכות של אומנים, דיירי הבית. תערוכות היחיד מושקות באירוע מכובד שאליו מוזמנים דיירי הבית, בני משפחתו של הדייר המציג ואורחים נוספים. בחירת העבודות המוצגות מדגישה עבודת אצירה מקצועית. כמו כן, אחת לשנה אנחנו יוצאים מחדרי החוגים אל המרחב הציבורי וחושפים לעיני כול את פירות היצירה הנעשית בחוגי האומנות השונים.

ברידג׳

בכל בתי הרשת מתקיימים חוגי ברידג' עם מיטב המורים בתחום.
 החוגים מיועדים לשחקנים מתחילים וותיקים כאחד ולוקחים בו חלק עשרות דיירים. 
המשחקים ברידג' דרך קבע באולמות הברידג' הייעודיים. דיירי הרשת משתתפים בתחרויות ובפסטיבלי הברידג' השונים בארץ.

מגזין עד 120

לו הייתי דטנר

לא קל להיות נתן דטנר, אבל נראה שזה שווה כל רגע. בתוך מעטה של כריזמה מרשימה דרים להם בכפיפה אחת: גוף מלא נוכחות, מבט חודר, חיוך כובש, קול עמוק ונוכח, ורבליות מענגת, כישרון משחק ייחודי, ונפש עדינה, רגישה ומרגישה. ערב־ערב הוא נותן את הגרסה הכי טובה שלו כדי למלא את שליחותו בחיים – להעניק לקהל שלו תיאטרון במיטבו...

קרא עוד

גבריאל בממלכת השוקולד

גבריאל הופשטטר שנולדה בשווייץ בכלל למדה שפות, אולם נסיעה לצרפת בעקבות שליחות של בעלה הביאה אותה לשנות את האהבה למקצוע. נפגשנו עם גבריאל לשיחה על טעמים, על בריאות ואהבה, ואיך לא, על שוקולד.

קרא עוד